Kolejne zajęcia – 15 grudnia

logo_psz_300x3001-150x150

W sobotę 15 grudnia zajęcia zostaną skrócone. Prosimy odebrać dzieci o 12:45. W tym tygodniu NIE będzie opcji zakupu lunchu w szkole.

Od 13:00 dzieci są pod opieką rodziców.

Dzieci, które nie uczestniczą w Wigilii – rodzice, proszę punktualnie odebrać dzieci przed 13:00. Dzieci, które zostają na Wigilii i występują w Jasełkach – prosimy rodziców, aby przebrali dzieci w kostiumy i przygotowali do występu.

Klasy zostaną zamknięte po zakończeniu zajęć. Plecaki będzie można zostawić w klasie M3 w budynku MPR lub zabrać do samochodu.

Wigilię zaczynamy o 13:00 od przedstawienia „Jasełka” w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Po koncercie dzielimy się oplatkiem, zaczynamy wspólne biesiadowanie. Każda rodzina powinna przynieść jakąs potrawę.  Szkoła zapewnia ruskie pierogi, gorącą czekoladę, kompot z gorącym kompot z jabłek, a także grzane wino i wino (alkohol za dodatkową opłatą).

W między czasie w sali M2 będą organizowane stacje zabaw dla dzieci przez nauczycieli i uczniów starszych klas.

Pokaz szopek – zachęcamy dzieci do wykonania świątecznych szopek. Szopki można przynieść do pokoju MPR przed występem.

Po kolacji Mikołaj przyjdzie i rozda prezenty. Prosimy o przywiezienie jednego podpisanego podarunku (imię i nazwisko) do klasy M4 przed odebraniem dzieci z klas.

Co roku wraz z Harcerstwem prowadzimy zbiórke dla potrzebujących. W tym roku prosimy o wsparcie ofiar pożaru w Butte County. Ponieważ te rodziny straciły wszystko, ale niektóre już otrzymały pomoc i nie wiemy dokładnie, czego potrzebują, najlepszą formą pomocy byłyby karty podarunkowe: Visa, Mastercard, Gas, Target, Walmart, CVS, Rite Aid, Kmart, Costco, Winco, Safeway, Food Maxx. Jednak, jeśli wolicie dary rzeczowe, oto propozycje: pieluchy dla dzieci i dorosłych, żywność dla niemowląt, żywność dla zwierząt, papier toaletowy, talerze, sztućce, papierowe serwetki,  środki higieny osobistej, jednorazowe rękawiczki, ręczniki, poduszki, śpiwory, namioty, krople do oczu, nowe: Tylenol, Ibuprofen, pastylki do ssania gardła, Robitussin, Lysol, Tums, środki przeciwbólowe, bielizna osobista, środki opatrunkowe, środki dezynfekujące, materace dmuchane, artykuły szkolne i zabawki dla dzieci.