Kolejne zajęcia – 9 marca

logo_psz_300x3001-150x150
1. Zebranie Samorządu Uczniowskiego
Dzieci, które są członkami Samorządu Uczniowskiego, mają zebranie w najbliższą sobotę o godzinie 9:00 w sali nr. 14.

2. NIE BĘDZIE Lunchu w szkole
Zapraszamy do zapisania się na organizację lunchu przez link: http://signup.com/go/fgsDvBn

3. Dzień Św. Patryka organizowany przez Samorząd Uczniowski
Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkie klasy na apel, na którym uczniowie przybliżą historię święta oraz tradycje związane z dniem Świętego Patryka. Członkowie Samorządu przygotują również kilka zagadek dotyczących święta.

Oprócz apelu, na każdej przerwie uczniowie będą sprzedawać smaczne, domowej roboty i pięknie zapakowane ciastka (oczywiście z zielonym akcentem !!). Zachęcamy również, aby uczniowie tego dnia ubrali coś zielonego, aby jeszcze bardziej przybliżyć wszystkim temat i uroczystość Dnia Św. Patryka.

4. Dyżur
Podczas zajęć dyżur będą pełnić: Barbara Witowska i Justyna Guterman.  Dziękujemy za chęć pomocy i poświęcony czas.
Jeśli ktoś chciałby zapisać się na dyżur, prosimy o kontakt z Mają Balutą: majabaluta@yahoo.com lub przez link: http://signup.com/go/BNkKaUF

5. Odznaczenie dla Pani Krystyny Chciuk
Druhna Chciuk, jedna z założycielek naszej szkoły, lokalnego Harcerstwa, zespołu tanecznego Łowiczanie, uczestniczka Powstania Warszawskiego, otrzyma odznaczenie od przedstawiciela Polskiego Rządu. Uroczystość odbędzie się w Ośrodku Polonijnym w Martinez w niedziele 31 marca. Szczegóły zostaja jeszcze dopracowywane, na razie jednak prosimy o zgłoszenie się chętnych w udziale w uroczystości, szczególnie potrzebujemy dzieci do tańca oraz, które graja na instrumentach lub śpiewają.
Pani Chciuk jest wielką miłośniczką naszej szkoły, a my wiele jej zawdzięczamy, także mamy nadzieje,  ze zgłoszenia będą liczne. Nie zawiedźmy jej!
Tutaj jest, krótki filmik oraz artykuł,  które przybliżą wam tą wielką postać.

6. International Night w Lafayette Elementary School
Jak co roku otrzymaliśmy zaproszenie do występują na International Night od Lafayette Elementary School, który odbędzie  sie w czwartek 21 marca, nasz występ planowany jest na godzinę 19:00. Chętnych do tańca prosimy o zgłoszenie się do nauczycielki tańca, Magdy Leszowskiej: madziara26@aol.com

Do zobaczenia w sobotę.