Kolejne zajęcia – 6 kwietnia

logo_psz_300x3001-150x150
1. Dyżur
Podczas zajęć dyżur będą pełnić: Aneta Stachniuk, Agnieszka Możdżeń i Norman Teale. Dziękujemy za chęć pomocy i poświęcony czas.
Do końca roku zostało już tylko 6 zajęć, jeśli ktoś chciałby odrobić godziny społeczne dyżurując prosimy o kontakt z Mają Balutą: majabaluta@yahoo.com lub o zapisanie się przez link: http://signup.com/go/BNkKaUF


2. Pisanki 
Zapraszamy do zapisania się na naukę wykonania tradycyjnych polskich pisanek – szczegóły w emailu.


3. Szukanie jajek
Harcerstwo oraz Ośrodek w Martinez zapraszają na wspólna zabawę szukania jajek. Więcej informacji w emailu.


4. Konkurs Recytatorski
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji kolejnego już wspaniałego Konkursu Recytatorskiego: rodzicom, którzy przystroili scenę, ustawili krzesła i stoły, tym którzy przynieśli poczęstunek oraz tym, którzy zajęli się organizacja kafeterii.
Podziękowania i brawa należna się wszystkim uczestnikom: dzieciom, klasie dorosłych, nauczycielom, komisji sędziowskiej, komisji podliczającej oraz wspanialej Gosi Brodzie za prowadzenie konkursu! Wielkie dzięki dla tych, którzy pomogli przy sprzątaniu!!


5. Awans oficerski dla Pani Krystyny Chciuk, założycielki szkoły!
Druhna Chciuk, jedna z założycielek naszej szkoły, lokalnego Harcerstwa, zespołu tanecznego Łowiczanie, uczestniczka Powstania Warszawskiego, otrzymała awans oficerski w obecności Konsula oraz Attaché Wojska RP. Uroczystość odbyła się w Ośrodku Polonijnym w Martinez w niedziele 31 marca. Zdjęcia z uroczystości wykonane przez przyjaciół Szkoły oraz całej Polonii, Margo Photography, można obejrzeć klikając tutaj.


6. Konkurs na Nauczyciela i Rodzica Roku
Szczegóły w załączonych ulotkach. Zgłoszenia prosimy przesyłać na email polishschool1967@gmail.com
Do zobaczenia w sobotę.