Kolejne zajęcia – 4 maja

logo_psz_300x3001-150x150
1. W niedzielę 5-go maja w parku Golden Gate w San Francisco świętujemy rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go maja. Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w tej uroczystości.
Jak co roku dzieci z naszej szkoły są zaproszone, aby zatańczyć tańce ludowe. W tym roku występujemy o godzinie 13:30. Jeśli jeszcze ktoś chciałby zgłosić udział swojego dziecka w występie, prosimy o kontakt z Panią Magdą madziara26@oal.com


2. 11-go maja o godzinie 12:30 będziemy świętować Dzień Mamy i Taty w naszej szkole. Zapraszamy serdecznie. Zachęcamy do pomocy w przygotowaniach do tej uroczystości, abyśmy mogli wspólnie z naszymi dziećmi miło spędzić czas. Pod tym linkiem prosimy zapisywać swoją chęć pomocy:
https://signup.com/login/entry/7870300050206480105


3. Dyżur w nadchodzącą sobotę będą sprawować : Annette Gojkovich, Magdalena Kochanski oraz Aneta Singh.
Dziękujemy za poświęcony czas i chęć pomocy.


4. Przypominamy, że do końca roku szkolnego zostały już tylko 4 spotkania. Jeśli mają jeszcze Państwo godziny społeczne/dyżury do odpracowania (z 15 obowiązkowych godzin), prosimy o kontakt z Izą Stawicki istawicka@gmail.com lub Mają Baluta majabaluta@yahoo.com.
WIELKIE PODZIĘKOWANIA SKŁADAMY TYM RODZINOM, KTÓRE WOLONTARYJNIE POŚWIĘCIŁY O WIELE WIĘCEJ GODZIN NIŻ WYMAGANA ILOŚĆ!!!