Kolejne zajęcia – 11 maja

logo_psz_300x3001-150x150
1. W najbliższą sobotę o godzinie 12:30 będziemy świętować Dzień Mamy i Taty w naszej szkole. Zapraszamy serdecznie. Zachęcamy do pomocy w przygotowaniach do tej uroczystości, abyśmy mogli wspólnie z naszymi dziećmi miło spędzić czas. Pod tym linkiem prosimy zapisywać swoją chęć pomocy:
https://signup.com/login/entry/7870300050206480105


2. W sobotę uczniowie klasy Liceum będą sprzedawać gazetkę szkolną, którą sami stworzyli, zredagowali oraz wydrukowali!!!!!  Gazetka to całkowicie ich inicjatywa i praca! Jesteśmy niezmiernie dumni z ich osiągnięcia! Gazetka będzie sprzedawana za symboliczna kwotę $3. Na pewno będzie im niezmiernie miło jeśli cały nakład zostanie wysprzedany :) Pokażmy im, że wspieramy inicjatywy naszej młodzieży.
3. Prosimy o przejrzenie i zabranie rzeczy swoich dzieci z  pudełka rzeczy znalezionych. Żółte pudełko zostanie wystawione przed wejściem do szkoły.


4. Dyżur w nadchodzącą sobotę będą sprawować : Aneta Raczyńska, Michał Korzeniowski, Anita Zarzycka oraz Michał Wojciechowski.


5. Sobotnia zbiórka Harcerska zostaje odwołana ze względu na uroczystości Dnia Mamy i Taty.
Dziękujemy za poświęcony czas i chęć pomocy.


6. Przypominamy, że do końca roku szkolnego zostały już tylko 3 spotkania. Jeśli mają jeszcze Państwo godziny społeczne/dyżury do odpracowania (z 15 obowiązkowych godzin), prosimy o kontakt z Izą Stawicki istawicka@gmail.com lub Mają Baluta majabaluta@yahoo.com.
Rodziny, które nie odpracują wszystkich wymaganych godzin zobowiązane są do wniesienia opłaty w wysokości $20 za każdą nieodpracowaną godzinę.