Zajęcia w Polskiej Szkole – 28 września

logo_psz_300x3001-150x150

1.W tę sobotę zapraszamy wszystkich uczniów na lunch w Szkole: pizza, woda, owoce, deser za 5$.

2. W sobotę p. Izabela Szczuka-Wu, Wicedyrektor Szkoły, będzie sprzedawać kroniki szkolne, w cenie $20. Chętnych prosimy o gotówkę lub czek na Izabela Szczuka-Wu. Będziemy przyjmować też karty kredytowe. Kroniki będą sprzedawane od godz. 9.30-10.30 i od 14-14.30 w kafeterii szkolnej. Dochód ze sprzedaży zostaje przeznaczony na działalność naszej Szkoły.

3. Na dyżur w tę sobotę zgłosili się: p.Aleksandra Wacko oraz p. Dawid Urrutia. Dziękujemy za chęć pomocy i za poświęcony czas. Niestety, brakuje jeszcze jednej osoby. Prosimy o szybkie zapisanie się na dyżur:  https://signup.com/client/invitation2/secure/2924705/false#/invitation

4. Zachęcamy do korzystania z naszej Biblioteki, która będzie wystawiona przy auli.

5. Na zajęciach 19 października odbędzie się Pasowanie na Pierwszaka, oraz będziemy świętować Dzień Nauczyciela. Zarząd Szkoły przygotuje lunch dla nauczycieli. Zachęcamy dzieci do wykonania laurki, przyniesienia kwiatka, małego upominku dla swojej nauczycielki.

6. Przygotowujemy się do dorocznego balu Barbórka, który odbędzie się 16-go listopada w San Ramon. Co roku na balu prowadzimy cichą aukcję. Prosimy Was o donacje na aukcje w postaci alkoholu, biżuterii, gift cards. Może ktoś chciałby podarować weekend w swoim domku wypoczynkowym? Prosimy wszystkie rzeczy przynosić do nauczycieli do końca października. A w sprawie pytań prosimy o kontakt pod emailem: polishschoolfundraising@gmail.com

Dziękujemy Bogusi i Karolinie za ogrom wykonanej pracy na rzecz naszej Szkoły i uczniów.