Barbórka 2019

logo_psz_300x3001-150x150

Barborka_horizontal

 

 

 

 

Drodzy Rodzice,

Nasz doroczny bal Barbórka zbliża się dużymi krokami. W tym roku odbędzie się pod hasłem „Derby” 16-go listopada w San Ramon Community Center w godzinach 18:00-24:30.
Barbórka jest naszą największą dochodową imprezą. Dzięki dochodom jakie przynosi, utrzymujemy niskie czesne, wynagradzamy nauczycieli i nie martwimy się o finansową stabilność naszej szkoły.
Przygotowanie balu, na który przychodzi ponad 200 osób wymaga pracy bardzo wielu wolontariuszy. Kochani my to robimy dla Was, Waszych i naszych dzieci.  Pomóżcie nam a wspólnymi siłami na pewno osiągniemy zamierzony cel.
Obecnie zbieramy jeszcze rzeczy na cichą aukcję:  alkohol, biżuterię, karty  podarunkowe do sklepów, restauracji, parków rozrywki. Może ktoś chciałby podarować weekend w swoim domku wypoczynkowym? Prosimy przynieść rzeczy do nauczyciela swojego dziecka, lub do kafeterii 19-go października lub skontaktować się z Anią Lee w sprawie pytań lub sposobu odbioru podarunku / donacji polishschoolfundraising@gmail.com.
Barbórka to świetna impreza, domowe jedzenie, dobry alkohol, fajna muzyka i bardzo wesoły nastrój. Jeśli ktoś z was nie miał okazji w niej jeszcze uczestniczyć to bardzo serdecznie zapraszamy.  Uczennice z klasy liceum i nasze byłe uczennice oferuja opiekę nad dziećmi w bardzo przystępnych cenach. Zainteresowanych prosimy o kontakt na ten email.
Zachęcamy do polubienia strony Barbórki na Facebook. A bilety  można zakupić na stronie www.barborka.us.
Zapraszamy serdecznie
Zarząd Szkoły Polskiej w Walnut Creek