Polska Szkoła – 19 października

logo_psz_300x3001-150x150

Widzimy się w najbliższą sobotę. Kilka ogłoszeń:

1.Pasowanie Pierwszoklasistów.

W sobotę 19 października, o godz. 10:30 w auli odbędzie się uroczyste pasowanie Pierwszoklasistów. Gratulujemy naszym Pierwszoklasistom! Jesteśmy z Was bardzo dumni, jak i również z zaangażowania Rodziców. Wszystkich chętnych do udziału w uroczystości serdecznie zapraszamy!

2. Dzień Nauczyciela.

W sobotę będziemy również obchodzić Dzień Nauczyciela. Drodzy Nauczyciele, życzymy Wam radości z wykonywanej, wspaniałej pracy.

W ramach podziękowań, Zarząd Szkoły przygotował lunch dla Nauczycieli i Asystentów, a naszych uczniów zachęcamy do wykonaniu laurki dla nauczycieli z okazji ich święta.

3. Year Book!

Kochani w tym roku po raz pierwszy mamy yearbook. Zdajemy sobie sprawę z tego, że to z tamtego roku, że to już było, że trzeba zapłacić, tak to wszystko słyszeliśmy. Ale to jest świetna pamiątka na wiele lat dla Was i Waszych dzieci. Wszystko zebrane w jedną książkę, która za kilka lat fajnie będzie sobie obejrzeć i przypomnieć jak to było. Osoba, która wszystko złożyła w całość naprawdę poświęciła bardzo dużo swojego czasu dla WAS! To żaden zarobek dla szkoły, to ma być pamiątka dla naszych uczniów. Każdy z nas kupuje taką w szkole amerykańskiej i nie marudzi bo wszystkie dzieci mają i chcemy, aby nasze też miało. Pani Izabela Wu będzie sprzedawała yearbook rano od 9:30 i tuż przed zakończeniem lekcji od 14:00 przed MPR. Koszt to $20, gotówka, czek lub karta kredytowa.

4.Koszulki szkolne.

Tylko do końca tego miesiąca, możecie kupować koszulki i bluzy z logo naszej Szkoły http://logo-polo-shirts.com/polishschool.

Prosimy nie czekajcie na ostatnią chwilę.

5.Konkurs

Pamiętajcie o konkursie na recenzję ulubionej książki. Zgłoszenia przyjmujemy do 2 listopada.

6. Dyżur szkolny.

Na dyżur złosiła się Pani Maria Sears. Dziękujemy za poświęcony czas.

Uwaga! Potrzebujemy więcej dyżurnych. Prosimy o szybkie zapisanie się:

https://signup.com/client/invitation2/secure/2924705/false#/invitation

Pamiętajmy, że jedna osoba nie jest w stanie przypilnować wszystkich uczniów, bardzo prosimy o pomoc.

7. Lunch szkolny.

Zapraszamy uczniów na pizzę, owoce i ciastko. Cena $5.

8. Barbórka
Przypominamy o naszym dorocznym balu Barbórka 16-go listopada. Jeśli ktoś chciałby nam podarować coś na chichą aukcję to prosimy przekazać do nauczyciela, lub przynieść rano do kafeterii. Zachęcamy do zakupu biletów już teraz i wspólnej zabawy.
www.barborka.us
https://www.facebook.com/events/553860098682568/
Do zobaczenia!