Polska Szkoła – 23 listopada

logo_psz_300x3001-150x150
1. Barbórka
W ubiegłą sobotę odbył się nasz doroczny Bal Barbórka. 
W tym roku sprzedaliśmy rekordową liczbę biletów. Było wspaniałe jedzenie, przepiękna dekoracja, a goście, do późnych godzin, nie schodzili z parkietu.
Bardzo serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM, którzy pomogli w przygotowaniach przed balem, przynieśli jedzenie i pracowali podczas balu. Dzięki Wam ten wieczór był naprawdę wyjątkowy. Dziękujemy również tym rodzicom, którzy swoją obecnością wspierali naszą szkołę. Mamy  nadzieję, że wszyscy bawili się wspaniale. 
 
2. Konkurs – ogłoszenie wyników. 
W sobotę zostaną ogłoszone wyniki konkursu na recenzję ulubionej książki. Bardzo trudno było wybrać zwycięzców, widać było, że uczniowie włożyli w nie dużo pracy. Jesteśmy z Nich bardzo dumni. Wszyscy uczniowie otrzymają podarunek.
 
3. Koszulki szkolne- odbiór.
Wszyscy, którzy zamówili koszulki szkolne, będą mogli je odebrać 
w kafeterii od godz. 9.30-10.30. Mamy nadzieję, że koszulki wszystkim się spodobają i będziemy w nich dumnie reprezentować naszą szkołę.
 
4. Dyżur szkolny
Na dyżur szkolny zgłosiła się Pani Agnieszka Adams. Dziękujemy bardzo za poświęcony czas! Pilnie prosimy o zapisanie się na dyżur na najbliższą sobotę. Jedna osoba nie przypilnuje wszystkich dziecihttps://signup.com/client/invitation2/secure/2924705/false#/invitation


5. Lunch szkolny 
W tym tygodniu, wyjątkowo, niestety nie będzie możliwości zakupienia lunchu. 
 
6. Za nami już prawie trzy miesiące zajęć. Prosimy o kontakt w razie jakichkolwiek pytań, spraw, sugestii. 14 grudnia odbędą się szkolne Jasełka. Więcej szczegółów wkrótce.
 
Życzymy wszystkim udanego i spokojnego Święta Dziękczynienia.