Polska Szkoła – 14 grudnia

logo_psz_300x3001-150x150
1. W sobotę 14go grudnia zajęcia kończą się o 12:45. Nie będziemy sprzedawać lunchu, więc prosimy o przygotowanie lunchu dla swoich pociech.


2. Od godziny 13:00 dzieci pozostają pod opieką rodziców. Jeśli ktoś nie planuje uczestniczyć w Jasełkach i Wigilii prosimy o odebranie dzieci o 12:45.


3. Rodziców, prosimy o pomoc w przebraniu dzieci w stroje do występu.


4. O godzinie 13:00 klasy zamykamy. Rzeczy dzieci można zostawić w budynku  MPR w klasie M3 lub zanieść do samochodu.
5. Wigilię zaczynamy od przedstawienia „Jasełka” w wykonaniu naszych uczniów. Po przedstawieniu, ojciec Vitalij zaśpiewa kolędę i odmówi krótką modlitwę. Następnie zaczynamy wspólne biesiadowanie. Każda rodzina proszona jest aby przynieść jakąś potrawę. Prosimy  zapisać się na sign up aby nasze potrawy były zróżnicowane. https://signup.com/client/invitation2/secure/3106833/false#/invitation
Szkoła zapewnia ruskie pierogi, gorącą czekoladę, a także grzane wino (alkohol za dodatkową opłata $5).


6.  W sali M2, pod nadzorem uczniów starszych klas, młodsze dzieci będą mogły wykonywać prace świąteczne.
7. Po kolacji ok 14:30 odwiedzi nas Mikołaj i rozda prezenty. Prosimy o przyniesienie jednego, zapakowanego i podpisanego prezentu dla swojego dziecka (imię, nazwisko i klasa). Można je zostawić w sali M4 rano lub przed odebraniem swojego dziecka.


8. Jak już wspominaliśmy  wcześniej, w tym roku zachęcamy do wsparcia fundacji Operation Ohana. Fundacja pomaga rodzinom walczącym  z rakiem przetrwać najtrudniejsze chwile terapii. Więcej informacji o fundacji i sposobie wsparcia na stronie https://operationohana.org.


9. Rolę dyżurnych w tę sobotę będą pełnić: Monika Evje i Ela Spyrka Zachęcamy do dołączenia i pomocy a paniom dziękujemy za poświęcony czas.