Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

logo_psz_300x3001-150x150
Wszystkim uczniom małym i dużym, rodzicom, nauczycielom, przyjaciołom naszej szkoły, życzymy dużo uśmiechu, szczęśliwych dni, radości, miłości i życia w zdrowiu na najbliższe Święta i nadchodzący Nowy Rok 2020.
Wszystkim dzieciom, które pięknie przedstawiły Jasełka i wprowadziły nas w świąteczny nastrój bardzo serdecznie dziękujemy. Wszystkim, którzy przynieśli przepyszne potrawy, pomagali przed, w trakcie i po Jasełkach, BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!! Miło widzieć zaangażowanie rodziców, które przybliża naszą szkolną społeczność. Bez Was ta impreza by się nie odbyła.
Ziemowit Darski pięknie dla nas wszystko udokumentował w postaci zdjęć. Jesteśmy bardzo wdzieczni, że mogliśmy na Niego liczyć. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjeć Ziemowita.
Mamy nadzieję, że Jasełka się Wam podobały i spotkamy się za rok.
Do zobaczenia już w Nowym Roku, 4 stycznia.