Zakończenie roku szkolnego

Kochani Uczniowie,
Jesteśmy z Was dumni, że w tych wyjątkowych okolicznościach kontynuowaliście dzielnie naukę języka polskiego. Życzymy Wam spokojnych i udanych wakacji. Odpoczywajcie i zbierajcie siły na nowy rok!


Kilka ogłoszeń szkolnych:


1. Konkurs plastyczny.
Dziękujemy bardzo za zgłoszenie przepięknych prac plastycznych z okazji setnych urodzin Jana Pawła II, Patrona naszej szkoły. Ponieważ bardzo trudno było wybrać zwycięzców, Zarząd Szkoły zdecydował przyznać uczestnikom takie same wyróżnienia. 
Wielkie brawa dla naszych artystów!
Pani Izabela Szczuka-Wu przygotowała dla Was wspaniały filmik, w którym możecie zobaczyć wszystkie zgłoszone prace oraz posłuchać „Barki” w wykonaniu naszych uczniów. Dziekujemy Izabeli i Piotrowi Filipowskiemu za przygotowanie.
Link do filmu:  https://www.youtube.com/watch?v=zDC621MdbtU&feature=youtu.be

2. Uwaga! Prosimy o zwrot strojów tanecznych i książek do biblioteki!
31 Maja – niedziela o godzinie w godzinach 11:00-11:30 prosimy o przywiezienie książek z biblioteki i strojów tanecznych na szkolny parking. Tam spotkają się z wami przedstawiciele zarządu i je odbiorą. Jeśli ktoś nie może przyjechać tego dnia, skontaktujcie się z nami i ustalimy inny termin lub lokalizację. Bardzo nam zależy na tym aby stroje nie wisiały u was w szafach, wasze dzieci i tak pewnie z nich wyrosną. 
 


3.Zapisy/sugestie:
Mamy nadzieję, że Wasze dzieci są zadowolone z zajęć w naszej szkole. Prosimy, piszcie czy chcielibyście coś naprawić. Jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie sugestie. Zapisy na nowy rok szkolny planujemy 22-go sierpnia. Mamy nadzieję, że szkoła będzie mogła funkcjonować „normalnie”. 
 
Tu znajdziecie linki do formularzy na nowy rok szkolny, a w załączniku kalendarz z planowanymi datami szkoły. 
 

Dzieci – po angielsku: https://forms.gle/WDbjWyX9v7UJQ2uM7
Dorośli – po polsku: https://forms.gle/k97YJTNY6SME4bNk7
Dorośli – po angielsku: https://forms.gle/DVFDzE1M2LCW8nUy7

Pozdrawiamy serdecznie
Zarząd Szkoły