Ustalenia i kilka informacji odnośnie nowego roku szkolnego 2020/2021

Nasza Szkoła mieści się w Contra Costa County, która obecnie jest na „watch list” ze względu na wysoką ilość zachorowań na Covid-19. W związku z nowym rozporządzeniem Gubernatora Newsom, niestety nie możemy prowadzić zajęć w szkole. Nie poddajemy się jednak i planujemy zacząć zajęcia on-line. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jest to idealne rozwiązanie i obiecujemy, że przywrócimy zajęcia w klasach jak tylko będzie to możliwe.

Zanim podamy Wam wszystkie szczegóły dotyczące zajęć on-line prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety.
 Zajmie to Wam nie więcej niż 10 minut a nam bardzo pomoże odpowiednio wszystko rozplanować. Macie już doświadczenie z zajęciami on-line i ta ankieta jest dla Was okazją do przekazania nam Waszych opinii, spostrzeżeń, uwag i wskazówek. Liczymy na Waszą pomoc.
https://docs.google.com/forms/d/15ENhuI3qS_vs9jkhDKkpE894WGIdZOuShmLqSJ0O4Iw/edit
Według statutu naszej szkoły, w klasie nie może być mniej niż 4 uczniów.