Zapisy: rok szkolny 2020-21

Dziękujemy serdecznie za udział w naszej ankiecie. Otrzymaliśmy 83 odpowiedzi. Na podstawie Państwa odpowiedzi przesyłamy ustalenia dotyczące nowego roku szkolnego:
1. Zajęcia w Szkole Polskiej zaczynamy 12 września on-line o godzinie 10:00.
2. Planujemy spotkania co tydzień, godzina i data spotkań poszczególnych klas będzie ustalona z nauczycielem klasy.
3. Zapraszamy do zapisania swoich dzieci już dziś. Aby nasi nauczyciele mogli odpowiednio się przygotować, zamykamy zapisy 31 sierpnia. 
4. Linki do zapisów: http://polishschool.org/formularze/, na naszej stronie można również dokonać opłaty za szkołę poprzez paypal lub też wysłać czek na adres:
PAEC
P.O. BOX 5439
Walnut Creek 94596
(Opłata obejmuje zajęcia on-line do końca grudnia 2020. Do paypal jest doliczona opłata administracyjna $35. Jeśli planują Państwo wysłać czek, prosimy o dodanie opłaty administracyjnej do czesnego.)
5. Jak tylko otrzymamy podręczniki dla uczniów prześlemy Państwu miejsce i datę odbioru.
6. 12 września o godzinie 9:00 zapraszamy wszystkich rodziców na walne zebranie on-line. Na zebraniu, w skrócie przedstawimy plany szkoły na nadchodzący rok a także dokonamy wyboru nowego Prezesa Szkoły i członków zarządu. Będzie to bardzo dobra okazja do poznania nowej kierowniczki Szkoły pani Ewy Miller oraz jej zastępcy pani Kasi Potkay. Link do spotkania prześlemy wkrótce.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że zajęcia on-line mogą być trudne zarówno dla dzieci jak i rodziców. Wierzymy głęboko, że dzięki otwartej konwersacji i współpracy wspólnie pokonamy wszystkie trudności i zarówno my jak i nasze dzieci, będziemy mieć ciekawy i owocny rok szkolny.