POLSKA SZKOŁA – Sklepik szkolny – fundraising!

Drodzy Rodzice,

Dzieci nam rosną i potrzebują nowe ubrania, dlatego też dla Was po raz kolejny otwieramy nasz sklepik szkolny! Możecie w nim zamówić koszulki, bluzy i tym razem również flanelowe spodnie szkolne nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych!Koszulki, bluzy i spodnie – wszystko oczywiście z logo naszej Polskiej Szkoły!Uwaga: kupując w sklepiku szkolnym, wspieracie również naszą szkołę! Strona będzie otwarta do 1 listopada. Zamówienia będą rozdawane na terenie szkoły po zamknięciu sprzedaży i otrzymanej przesyłce (przewidywany termin 3 tydzień listopada).
https://myspiritapparel.com/polishschool/shop/home

Ustanawiamy również ostatnią szkolną sobotę miesiąca „Sobotą Orzełka” i tego dnia na zajęcia zakładamy koszulki, spodnie lub bluzy szkolne. Każdy uczeń, który założy coś z logo Szkoły, zostanie dodatkowo nagrodzony 5 orzełkami.
Serdecznie zapraszamy do zakupu i wsparcia naszej szkoły.