Polska Szkoła zajęcia w 2 semestrze

W związku z pogarszającą się sytuacją spowodowaną koronawirusem z ciężkim sercem podjęliśmy decyzję o kontynuowaniu zajęć zdalnych w drugim semestrze.  Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to dla wszystkich najlepsze rozwiązanie, niestety nie otrzymaliśmy zgody na prowadzenie zajęć na terenie szkoły. 
Dziękujemy Wam bardzo za tyle pozytywnych opinii o zajęciach zdalnych. Jesteśmy dumni z naszych uczniów, że w tych warunkach kontynuują naukę języka polskiego. Drodzy Rodzice, dziękujemy za Wasze wsparcie i pomoc w nauce zdalnej. Dziękujemy również Dyrekcji i Nauczycielom za wytrwałość i kreatywne prowadzenie zajęć zdalnych. 
Przesyłamy wszystkie ustalenia. Prosimy o kontakt w razie jakichkolwiek pytań.
1. Czesne. Cena zajęć pozostaje taka sama jak w pierwszym semestrze. Prosimy o opłacenia czesnego do 5 stycznia 2021.http://polishschool.org/platnosci/
1wsze dziecko $2002gie dziecko $1503cie dziecko $100
2. Ankieta Aby pomóc nauczycielom w przygotowaniu się do pierwszej lekcji, prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej potwierdzenia udziału w zajęciach zdalnych. Ankieta – wersja polska.

3. Kalendarz. W załączniku znajdziecie kalendarz zajęć, w tym semestrze będziemy robić przerwy pomiędzy sobotnimi spotkaniami.
4. Biblioteka szkolna. Niestety biblioteka szkolna nie będzie otwarta w grudniu. Planujemy otwarcie w styczniu.
5. Konkurs Świąteczny. Dziękujemy bardzo za zgłoszenie fantastycznych i przepięknych prac do konkursu świątecznego. Już niedługo poinformujemy o nagrodach i wyróżnieniach, oraz zaprezentujemy wszystkie zgłoszenia.  
6. Zajęcia dodatkowe z języka polskiego.Od kolejnego semestru, jeśli będzie wystarczająca liczba chętnych, planujemy prowadzenie dodatkowych zajęć z języka polskiego. Zajęcia te będą przeznaczone dla uczniów, którzy potrzebują troszkę więcej pomocy z językiem polskim aby mogli komfortowo czuć się na zajęciach ze swoją klasą. Więcej informacji przekażą Wam, nauczyciele.