POLSKA SZKOŁA – Aktualizacja Legitymacji, biblioteka, koszulki

Drodzy rodzice, nauczyciele,

Mamy dla Was kilka informacji szkolnych: 


1. LEGITYMACJE:

Istnieje możliwość przedłużenia legitymacji szkolnych. W tym celu konieczne będzie wypełnienie załączonego wniosku i przekazanie go wraz z legitymacją szkole. My w Waszym imieniu wystąpimy do Konsula o przedłużenie legitymacji.Wnioski wraz z legitymacjami bedziemy zbierac 6 lutego od godziny 2pm do 4pm na terenie szkoly.Jeśli ktoś z Was będzie w konsulacie i chciałby przedłużyć lub otrzymać nową legitymację, wciąż potrzebujecie wniosek podpisany przez dyrektora szkoły. W wyjątkowych sytuacjach, jeśli ktoś nie może przyjechać do szkoły 6-go lutego, wnioski i legitymacje prosimy przesłać na P.O Box 5439 Walnut Creek CA 94596. Prosimy to zrobić do 2 lutego. Zainteresowanych prosimy o przybycie i przekazanie nam wniosku oraz legitymacji.Na miejscu będzie możliwość podpisania wniosku przez Dyrektora szkoły.
Proces:1. Uczeń, rodzic nauczyciel wypełnia załączony wniosek.2. 6 lutego jadą do szkoly i przekazujecie wnioski wraz z legitymacjami zarządowi szkoły.3. Szkoła w waszym imieniu wystąpi do konsula o przedłużenie legitymacji.4. Po otrzymaniu legitymacji od konsula, zarząd wyśle pocztą do Was zaktualizowane legitymacje.
 Wzór_wniosku_o_legitymację_ucznia
 Wzór_wniosku_o_legitymację_nauczyciela

2. BIBLIOTEKAZapraszamy do biblioteki szkolnej!
1. Biblioteka będzie czynna w najbliższą sobotę szkolną 02/06, od 2pm do 3pm.
2. Książki należy zarezerwować poprzez wpisanie się w poniższym arkuszu do piątku 02/05 8pm.
3. Prosimy również o zwrot wypożyczonych książek.
4. Każdy uczeń może zarezerwować maksymalnie 10 książek. Przy każdej książce może się dopisać kilkoro uczniów – w przypadku szczególnie popularnych pozycji postaramy się porozdzielać je równo pomiędzy chętnych.

5. Przygotowane paczki z książkami będą dostępne między 2pm a 3pm, przy ławkach między MPR i boiskiem szkolnym. Nie będzie możliwości przeglądania książek w bibliotece przez uczniów. Przy stolikach będzie wystawione pudło, do którego będzie można oddawać wcześniej wypożyczone książki.

6. W razie pytań prosimy o kontakt :
szkola.polska.biblioteka@gmail.com.
3. KOSZULKI

6 lutego na terenie szkoły będziemy również rozdawać zakupione przez Was przedmioty w sklepiku szkolnym. Zapraszamy po odbiór!Contra Costa Christian School2721 Larkey Ln.Walnut Creek, CA 94597.

4. CZESNE. Dziękujemy za opłacenie czesnego za kolejny semestr. Kto jeszcze nie miał szansy tego zrobić, prosimy o wykonanie przelewu przez PayPal na stronie:http://polishschool.org/platnosci/