Zakończenie Roku Szkolnego

Drodzy Rodzice, 
Nasze ostatnie szkolne spotkanie już jutro. 

Do zobaczenia o godz. 10.00 rano oraz po południu na miejscu w szkole. Prosimy o kontakt, jeśli ktoś z Was nie dostał jeszcze linku do wydarzenia.W miarę możliwości prosimy rodzeństwo o podłączenie się ze wspólnego konta Zoom.Dziękujemy za pomoc w bezpiecznym przeprowadzeniu eksperymentów. 
——————————————————

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,
Trudno w to uwierzyć, ale przed nami już ostatnia szkolna sobota, którą spędzimy razem jako cała szkoła, łącząc się z gośćmi z Polski. 
Przesyłamy Wam kilka informacji: 
1. Link do wydarzenia przekażą Wam nauczycielki. Jeśli nie otrzymacie linku, prosimy o kontakt. 2. Zalecamy ubranie się w łatwe do prania koszulki, w końcu będą to eksperymenty kuchenne:)
3. Prosimy o podłączenie się 22 maja, najwcześniej ok. godz. 9.50 rano.
4. Pan Korek zaleca podłączenie się do show w kuchni.

5. Każdy przedmiot na liście jest przydzielony do odpowiedniego eksperymentu. Lista przedmiotów jest tylko dla chętnych. Nie musicie mieć przygotowanych wszystkich przedmiotów. Można wybrać tylko kilka eksperymentów i przygotować się tylko do nich. 

6. Infografiki i Słowniczek pojawią się w trakcie transmisji. Będą to m.in belki z podpisami np. nazw używanych substancji, grafiki omawiające dane zjawisko fizyczne, wykresy, wizerunki odkrywców/naukowców. Słowniczek będzie zawierał angielskie tłumaczenie niektórych pojęć, zjawisk czy urządzeń, które nie są używane w potocznym j. polskim i mogą być niezrozumiałe dla uczestników. 

7. Pokaz będzie trwał ok 1.5 godziny. 
Zapraszamy Was w najbliższą sobotę do szkoły od godz. 14.00 po odbiór świadectw.

Ankieta – Koniec Roku

Prosimy pamiętajcie o zwrocie książek z biblioteki szkolnej. 
Zarząd Szkoły jest w trakcie organizacji nowego roku szkolnego.

Wkrótce prześlemy więcej informacji.