Ważne informacje.

1. Open House:

Z przyczyn od nas niezależnych, niestety musimy odwołać Open House, który był zaplanowany na 28-sierpnia. Bardzo przepraszamy. 
Prosimy o wypełnianie aplikacji, które znajdują się na naszej stronie www.polishschool.org. Przypominamy, że bez wypełnionego wcześniej formularza, dziecko nie będzie mogło zostać na zajęciach.
2. Przedszkole:Informujemy, że na chwilę obecną nie mamy już miejsca w klasie 3-latków. Dziecko można zapisać na listę oczekujących. Jeśli zwolni się miejsce to będziemy się kontaktować z rodzicami. W klasie 4-ro latków nadal mamy kilka miejsc. 
3. Nauczyciele:Bardzo nas cieszy to, że mamy tak wielu uczniów zapisanych do naszej szkoły. Niestety wciąż brakuje nam nauczycieli. A bez nauczycieli ciężko prowadzić zajęcia. W naszej szkole nauczyciele to MY – rodzice, ciocie, wujkowie, znajomi. Jeśli znacie kogoś kto chciałby poświęcić trochę czasu i pomóc nam uczyć dzieci o naszej ojczyźnie SERDECZNIE ZAPRASZAMY! Prosimy o kontakt z Kierowniczkami szkoły Ewą Miller i Kasią Potkay przez email szkolapolskawalnutcreek@gmail.com, telefonicznie (925) 322-0064 lub można odpowiedzieć na ten email. 
4. Podręczniki: Podręczniki, będą do kupienia pierwszego dnia zajęć. Nazwa, i cena podręcznika do danej klasy znajduje się w załączniku. Prosimy o opłatę przy odbiorze czekiem lub odliczoną gotówką.
5. Covid – środki bezpieczeństwa:W każdej sali znajdują się filtry powietrza. Uczniowie, nauczyciele i wszystkie osoby, znajdujące się na terenie szkoły, są zobowiązane do nakładania maseczki zakrywającej usta i nos. Dzieci mogą zdejmować maseczki będąc na zewnątrz, podczas przerwy. Nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły, będą przypominać dzieciom o częstym myciu rąk. Każda sala będzie odpowiednio dezynfekowana przed i po  zajęciach. Wszystkie dodatkowe szczegóły związane z dezynfekcja i środkami bezpieczeństwa już wkrótce wyślemy w osobnym emailu. 
Z pozdrowieniami 
Zarzad Szkoly Polskiej w Walnut Creek