Zajęcia w sobotę 10.16.2021

Zajęcia już w najbliższą sobotę.

1. LUNCH

W tym tygodniu oferujemy pizza, jogurt do picia i owoc. Prosimy o przygotowanie $5. 

2. PASOWANIE NA PIERWSZAKA

W najbliższą sobotę odbędzie się jedna z najważniejszych ceremonii naszych uczniów, czyli pasowanie na pierwszaka. Pasowanie odbędzie się pod namiotami z tyłu szkoły (tam gdzie było walne zebranie) podczas drugiej lekcji (od 10.20 do 11.00). Zapraszamy wszystkich rodziców pierwszoklasistów do uczestniczenia w tej cudownej ceremonii.

3. BARBÓRKA UWAGA: ZMIANA DATY

Jako organizatorzy dorocznego balu Barbórka pragniemy, aby jak najwięcej osób miało szansę wesprzeć nasz Szkole a zarówno miało wspaniała zabawę w bezpiecznej atmosferze, z tego względu z  przykrością zawiadamiamy, że Barbórka The Charleston Ball zostaje przesunięta na późniejszy termin. Mamy wielka nadzieje spotkać się ze wszystkimi w sobotę 12 lutego, 2022!