Rok Szkolny 2021 / 2022

Członek Zarządu / Funkcja Imię i Nazwisko Adres e-mailowy
Prezes Ewa Heldt polishschool1967@gmail.com
Zastępca Prezesa Piotr Hołubowicz polishschool1967@gmail.com
Sekretarz Justyna Guterman justyna.guterman@gmail.com
Księgowość, Dydaktyka Bogusia Filipowski filipowskib@yahoo.com
Księgowość Basia Szlachta bszlachta@hotmail.com
Księgowość Danusia Pokalski pokalski@gmail.com
Podatki Gosia Kociak gpiekarska@yahoo.com
Zaopatrzenie Aneta Raczyńska anetaraczynska007@gmail.com
Dydaktyka Anna Lee aniadlee@gmail.com
Dydaktyka Joanna Negrete negrete.joanna@gmail.com
Dyżury Dagmara Hemsley dagmara10@astound.net
Lunche Gabriela Osowska gabaos@yahoo.com
Lunche Krzysztofa Nowaczyk krzysia1@yahoo.com
Lunche Ania Łukasik gaconanna@gmail.com
Członek zarządu Karolina Mancino karolina.mancino@gmail.com
Członek zarządu Agnieszka Shelton agakopec25@gmail.com
Członek zarządu Marcin Konopka konopka.marcin@gmail.com
Członek zarządu Patryk Lesiewicz patryk.lesiewicz@gmail.com