Rok Szkolny 2017 / 2018

Członek Zarządu / Funkcja Imię i Nazwisko Adres e-mailowy
Prezes  Bogusia Filipowski  filipowskib@yahoo.com
Prezes Karolina Mancino karolina.mansino@gmail.com
Zastępca Prezesa Anna Górnicka  przewlocka@sbcglobal.net
Księgowość Basia Szlachta bszlachta@hotmail.com
Księgowość Iwona O’Riley iwona.oriley@googlemail.com
Księgowość Kuba Zienkiewicz kubusz@gmail.com
Sekretarz Aneta Singh aneta.singh@gmail.com
Sekretarz / Sprzedaż podręczników Marta Sadowska marta@roboticsin.com
Godziny Społeczne Izabela Stawicka istawicka@gmail.com
Audrey Majerczak adreymamajerczak@gmail.com
 Storage / Stroje do tańca  Maja Baluta majabaluta@yahoo.com
Storage / Stroje do tańca  Ania Lee aniadlee@gmail.com
Organizacja Barbórki  Michał Majerczak wykrot@gmail.com
Biblioteka / Strona Internetowa Piotr Hołubowicz piotrekhol@gmail.com
Tomek Kaciak tkaciak@gmail.com
Gospodarz Mariusz Markiel  mariuszm415@yahoo.com

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wspierają prace Zarządu, a w szczególności:

Dyżury Paweł Ziemiński pzieminski@gmail.com