Zarząd Polskiej Szkoły wraz z cala społecznością szkolna w tym miejscu pragnie przekazać specjalne podziękowania dla firm i osób, które wspomagają Naszą Polską Szkołę. Okazana w ten sposób hojność i dobroć jest dla nas dowodem Waszych wielkich serc, że zawsze możemy liczyć na pomoc, i że nigdy nie pozostajemy osamotnieni w Naszej misji edukacyjnej i pielęgnacji kultury Polskiej.

 

Przyjaciele,

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II pełniąc funkcję prężnego centrum kultury, edukacji i informacji, służy od 50 lat naszej lokalnej a za razem emigracyjnej społeczności.

Jako organizacja „non-profit”, by realizować coraz ambitniejsze zadania oraz cele, ubiega się każdego roku o pozyskanie dodatkowych środków finansowych na bieżącą działalność szkoły, powiększenie oferty edukacyjnej i kulturalnej.

Zwracamy się zatem do Państwa z serdeczną prośbą i zachęcamy do wsparcie naszych działań ― w roli Sponsorów Szkoły. Każda okazaną pomoc jest dla nas bardzo ważna i przyjmiemy ją z wielką radością!

Zaistnienie w gronie Sponsorów Szkoły poza prestiżem niesie za sobą również korzyści dla Państwa Firmy w postaci dotarcia z reklamą do szerokiego grona społeczności polonijnej w Bay Area.

W sprawie szczegółowych informacji dotyczących dostępnych Pakietów Sponsorskich oraz ich cen prosimy o kontakt z Zarządem Polskiej Szkoły.

 

 

$1000

$2500

$5000

Zarząd Polskiej Szkoły wraz z całą społecznością szkolną w tym miejscu pragnie przekazać specjalne podziękowania dla firm i osób, które wspomagają Naszą Polską Szkołę. Okazana w ten sposób hojność i dobroć jest dla nas dowodem Waszych wielkich serc, że zawsze możemy liczyć na pomoc, i że nigdy nie pozostajemy osamotnieni w Naszej misji edukacyjnej i pielęgnacji kultury Polskiej.

 

 • Polam Federal Credit Union Bank

  Polam FCU jest bankiem świadczącym swoje usługi nieprzerwalnie od 1974 roku dla Polonii Amerykańskiej oraz  innych społeczności emigracyjnych z krajów Europy Wschodniej.  Nasze placówki bankowe dostępne są ta terenie San Francisco, Bay Area, CA oraz w miejscowości New Britain w stanie Connecticut. Naszą główna misją jest służyć i doradzać naszym Klientom  w obszarze usług bankowych oraz produktów finansowych.  W naszej ofercie znajda Państwo  konkurencyjne produkty i usługi,  które pomagają w zarządzaniu bieżącymi finansami, takie jak:  Bankowość Mobilna dla telefonów  iPhone  oraz Android;  Karty debetowe  i karty kredytowe, bankowość internetową, BillPayer; Wpłaty czekowe po przez zdjęcia z smartfonu, płatności P2P oraz ponad 760 dostępnych bankomatów ATM. Oferujemy również atrakcyjne kredyty na  zakup domu, samochodów oraz kredyty dla biznesu, jak również tradycyjne rachunki oszczędnościowo – rozliczeniowe, Certyfikaty Depozytowe i IRA.
   
  Address Main Office: 770 Marshall Street, Redwood City, CA 94063
  Phone (650) 367-8940
  Email polam@polamfcu.com www.polamfcu.com

   
 • Impet Group | Creative Agency

  Impet Group [IG] jest niezależna agencją reklamową specjalizująca się w kreatywnych rozwiązań dla komunikacji marketingowej. IG skupia się na unikalnym podejścia do każdego produktu, w celu uzyskania jak najlepszych wyników. Naszym priorytetem jest dostarczanie najlepszych rozwiązań oraz rozwój współpracy z naszymi Klientami. Naszym głównym zadaniem jest wspieranie naszych Klientów poprzez tworzenie odpowiednich elementów w celu wzmocnienia ich marki na rynku oraz zapewnienia unikalnej tożsamość, która wyróżni markę z pośród konkurencji. Nasza firma koncentruje się na kreatywności i dostarczaniu jak najwyższej jakości usług. WYOBRAŹNIA [INSPIRACJA] TWORZENIE

   
  Address 2010 Crow Canyon Place, Suite 100, San Ramon, CA 94583
  Phone (925) 359-3245
  Email info@impetgroup.com www.impetgroup.com

   
 • MarGo Photography

  MargGo Photography - Fotografia dla nas to pasja i pomysł na życie. W kadrze zawsze staramy się zatrzymać odmalowane światłem emocje. Pragniemy, by nasze zdjęcia uwieczniały najpiękniejsze chwile Waszego życia i przywoływały wyjątkowe wspominania. Specjalizujemy się we współpracy z ludźmi, w szczególności w fotografii ślubnej i rodzinnej. Serdecznie zapraszamy do galerii zdjęć na naszej stronie oraz do kontaktu.

   
  Address We are located in Fremont, serving all San Francisco Bay Area, CA
  Phone (707) 294-8507
  Email margo@margophotography.com www.margophotography.com